מי אני

מוזמנים לשתף:

פוסט אישי,לכל מי שרוצה לדעת עלי קצת יותר,
ובמיוחד לכבוד כ 500 עוקבים חדשים, שהצטרפו אלי החודש,
כולכם סופר מוזמנים להגיב כאן❤️

אני בת 49, נשואה לאייל ואמא לאביה, אביתר ומאיה.

אני יוצרת תוכן ומלווה עסקים להתפתחות עסקית ברשת.

העסק שלי נולד, בעקבות השינוי המגמתי בעולם – בו הרשתות החברתיות, הפכו להיות, ״הכיכר המרכזית למפגש בין אנשים״ והמשפך השיווקי הגדול בעולם ליצירת אינטראקציה עסקית וזאת הסיבה שקראתי לו HUGANDTAG- לחבק ולתייג שהפך להיות סיפור חיינו.

התחזקותה של אינסטגרם בארץ, איפשרה לי, להציג תוכן שמעניין קהל רב ומביא לידי ביטוי,את הניסיון, הכישורים והתפיסה שלי באופן כזה שהפך להיות הדוגמא לתפיסה עליה מבוסס העסק ובעזרתו אני מצמיחה עסקים:
Build community- Create business

מה שמייחד אותי זו התפיסה נטולת המניירות, למדתי שיווק לפני 20 שנה ואני מבינה היטב את נוסחאות ולקסיקון השיווק, יחד עם זה, אני קשובה לשינויי הזמן ולא מאפשרת לעצמי ולשום לקוח שלי, להיות שבוי, בתבניות ״שהכניסו״ לנו שחייבים, כמו: להיות מותג, בידול ועוד. בידול הוא האישיות שלנו ולהיות מותג זו לא מטרה, זו תוצאה שמתרחשת בתנאים מסויימים.

אני קשובה לקהל שלי ועסוקה בלהבין, מה הוא רוצה ממני ולהגיש הכל באופן מובן ופרקטי עבור העסק,

אני לא מוכרת דברים שמישהו לא צריך.

אני מביאה שילוב יחודי של יכולות ואהבות שלי מתחומים רבים, 15 שנה ניהלתי מערכי מכירות ושיווק גדולים בתחום הסלולר והתוכנה ולצד זה, מגיל 10 ועד האוניברסיטה, למדתי אמנות ושילבתי שיווק. גם בכל השנים שהייתי שכירה, עסקתי בעיצוב, כמשהו משני, אבל לעולם לא הפסקתי.

למעשה, מה שאני עושה היום, הוא מיצוי מופלא שהזדמן לי, בזכות האינסטגרם, ואני מגישה את כל כולי, כפי שאני באמת מאמינה שעסק צריך – שילוב מצויין של אלמנטים שבונים זהות – כזאת שאנשים רוצים להיות חלק ממנה.

המוצרים שלי מגוונים ומותאמים למצב העסק, לשאיפות של בעל העסק ואני מציעה אותם לאחר שיחה מעמיקה, בה אני מקשיבה ומבררת, מה הלקוח מחפש ומה הציפייה שלו.
השירות שלי מודולרי,כך שאפשר לרכוש, ״חתיכה״ קטנה בכל פעם ולהתקדם, בקצב ובתקציב של הלקוח. החל מליווי צמוד משלב הקמת נכסים דיגיטליים,
ניהול רשתות חברתיות,
בניית התשתית העיצובית והאסטרטגית,
יעוץ חד פעמי/סדרה,
מועדון תוכן – שמאפשר לבעלי עסקים, ללמוד, לצמוח ובעיקר להשאר UP TO DATE בעולם דיגיטלי משתנה.

משבר זו מילה גדולה ומבחינתי היא פחות קשורה לעסק,

מבחינתי משבר זה נפשי/ קשור חלילה בבריאות של יקיריי. גם אם מחר העסק שלי ימחק, אמציא את עצמי מחדש, זה לאמשבר, זה שביל חדש שהגיע.

עם כל הכבוד לעסק הנפלא שיש לי, הוא חייב להשתלב

בחיים עצמם❤️

מוזמנים לשתף:

אולי יעניין אותך גם...

בחנות